O nás

Společnost EDUBASE s.r.o. je poradenskou a vzdělávací institucí akreditovanou u Ministerstva vnitra České republiky (číslo akreditace AK/I-11/2017) a Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky. Aktuálně máme v nabídce 104 akreditovaných vzdělávacích programů, které jsou určeny nejenom pro vzdělávání úředníků územně samosprávných celků. Naši nabídku akreditovaných seminářů pro státní správu neustále aktualizujeme, obnovujeme a rozšiřujeme.

Zaměstnancům obecních, městských a krajských úřadů poskytujeme vzdělávací kurzy zaměřené především na právní odvětví. Ať už se jedná o právo správní, občanské, pracovní, nebo finanční. Nabízíme také odborné semináře věnující se problematice práva stavebního, majetkového, životního prostředí, školského, nebo oblasti sociálních služeb.

Spolupracujeme s opravdovými experty v oboru, což je zárukou kvalitních a v praxi využitelných vzdělávacích programů. Lektoři kurzů jsou autoři a spoluautoři legislativních norem, odborníci s dlouholetou praxí působící na ministerstvech a úřadech, zkušení advokáti a daňoví poradci.

Realizujeme jak otevřená školení, tak vzdělávací programy na míru. Jsme odborníci na využitelnost v praxi a zvyšování konkurenceschopnosti. Na vašich potřebách a požadavcích nám maximálně záleží!

Seminar Pro Uredniky Praha                    Firemni Skoleni Ostrava Brno Praha

REFERENCE SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

Kraje České republiky

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj a Moravskoslezský kraj.

Statutární města České republiky

Brno, České Budějovice, Děčín, Frýdek-Místek, Havířov, Hradec Králové, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Prostějov, Přerov, Teplice, Třinec, Ústí nad Labem a Zlín.

Instituce

Správa služeb hlavního města Prahy, Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Státní ústav pro kontrolu léčiv, Fakultní nemocnice Bulovka, Český telekomunikační úřad, Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Brněnské komunikace a.s., Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, Zdravotnická záchranná služba, p.o., Centrum investic, rozvoje a inovací, agentura Královéhradeckého kraje, Kroměřížské technické služby, Slezské zemské muzeum, Vodovody a kanalizace Hlučín, s.r.o., DDM Šternberk, příspěvková organizace, Národní ústav lidové kultury, Vojenská nemocnice Olomouc a další.

Firmy

PWR computers a.s., ACREA CR, spol. s r.o., ZAPA beton a.s., Lift Components s.r.o., PressMetal-CZ, spol. s r.o., Baest Machinery Holding, a.s., Řeznictví H+H, s.r.o., Dual Sport Pro s.r.o., MyAppIn s.r.o., TMETAL s.r.o., LAKUM-KTL, a.s., Teplo Hlučín, spol. s r.o., LOMNÁ spol. s r.o., 3IT úspěšný eshop s.r.o., MARBES CONSULTING s.r.o., HAVIT, s.r.o. a řada dalších.