Spolupráce

SPOLUPRÁCE V OBLASTI VZDĚLÁVÁNÍ

• Zajímá Vás oblast rozvoje a vzdělávání?
  • Perfektně se orientujete v některé z těchto oblastí: legislativa, veřejné zakázky, ekonomie, školství, odpady a životní prostředí, účetnictví a daně, atd.?
  • Máte dostatek znalostí a praxe a chcete Vaše zkušenosti předat dál?
  • Jste lektor, nebo se jím chcete stát?

Pokud jste odpověděli na většinu otázek ano, velice rádi bychom s Vámi spolupracovali v oblasti vzdělávání dospělých. Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, individuální přístup a realizování většiny domluvených termínů.

Kontaktujte nás na: jdubsik@skoleni365.cz, nebo tel. čísle: +420 733 715 123.

Specializujeme se na pořádání vzdělávacích programů pro firemní klientelu a současně pod akreditací ministerstva vnitra a ministerstva práce a sociálních věcí vzděláváme úředníky veřejné správy. Jsme hrdými členy Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD).

Realizujeme jak otevřená školení, tak vzdělávací programy na míru. Vzděláváme také online. Pomáháme jednotlivcům i firmám v profesním rozvoji.