eDoklady v praxi - ON-LINE ŠKOLENÍ

Seznamte s používáním aplikace eDoklady. Občané si již aplikaci eDoklady stahují do svých mobilů! Málokdo však ví, co eDoklady občanům přináší. Jak eDoklady vypadají? Kde mohu eDoklady použít? Mohu eDoklady používat v zahraničí? Budu moci na eDoklady volit? Na tyto a celou řadu dalších otázek se dozvíte odpovědi na našem semináři.

Akreditace MV ČR: AK/PV-128/2024 a AK/VE-63/2024.

• úředníkům obcí s rozšířenou působností vykonávající činnosti dle zákona č. 269/2021 Sb., o občanských průkazech a zákona č. 329/1999 Sb., o cestovních dokladech,
  • úředníkům vykonávající agendu evidence obyvatel na ohlašovnách,
  • široké laické veřejnosti.

• Aplikace eDoklady – vymezení pojmu a funkcionalit.
  • Harmonogram spuštění aplikace eDoklady - kde je možné eDoklady použít.
  • Co eDoklady obsahují a jak si aplikaci stáhnout do svého mobilu.
  • Jak používat eDoklady jako občan – výhody.
  • Jak používat eDoklady jako úřad.
  • Jak používat eDoklady jako podnikatel či firma.
  • Jak probíhá ověření identity přes eDoklady včetně praktické ukázky.
  • Využití eDokladů v zahraničí.
  • Použití eDokladů ve volebních místnostech.
  • Jak eDoklady zablokovat, propojení s Portálem občana včetně praktické ukázky.
  • Činnost ověřovatelů.
  • Nové služby v aplikaci eDoklady.