ONLINE VÝUKA JE PRO KAŽDÉHO

24.01.2022

Bohužel doba covidová nás bohužel ne a ne opustit. Kvůli ní, nebo možná díky ní, jsme museli aktualizovat naši vzdělávací formu na online výuku. Tato vzdělávací forma rozšířila obzory nejen nám, ale jistě i vám. Možná jste si to zpočátku neuměli představit, jak vlastně takový online webinář vypadá, a jestli vůbec něco takového může fungovat. Ani my jsme nevěděli, zdali to zvládneme. Teď víme, že online výuka může být efektivní, a jsme z toho nadšení. Žijeme v moderní době, která nám nabízí spoustu možností. Věříme, že online prostředí i vás zbavilo některých nepříjemných situací, které byste museli řešit ve spojitosti s „živým“ školením. Pojďme si tedy společně připomenout výhody a nevýhody online vzdělávání.

Znáte ten pocit, když strávíte zbytečně moc času na cestách?
Online vzdělávání vás toho ušetří. Nemusíte nikam cestovat. Jediné, co potřebujete je CHYTRÉ ZAŘÍZENÍ, na kterém můžete webinář spustit, a PŘIPOJENÍ K INTERNETU. Několikrát jsme se setkali se situací, kdy účastníci školení byli z malých měst či obcí a měli problémy se složitým dopravním spojením. Online vzdělávání šetří nejen váš ČAS, ale i vaše NÁKLADY NA DOPRAVU.

Nejste zrovna pracovník IT a máte strach, jestli se zvládnete vůbec připojit?
Nebojte se, systém je uzpůsoben tak, aby byl pro vás co nejjednodušší. Jen stačí stisknout tlačítko JOIN MEETING (přidat se ke schůzce).

Máte strach, že budete ochuzeni o nějaké informace?
Lektor vám předá STEJNÉ MNOŽSTVÍ INFORMACÍ jako při prezenční výuce. Lektoři jsou zkušení a ví, jakým způsobem udržet vaši pozornost i skrze obrazovku. Získáváte potřebné znalosti a při tom můžete být například doma v papučích.

Na poslední chvíli jste onemocněli?
Nemusíte nic stornovat. Na online výuku se můžete připojit ODKUDKOLIV.

Jste introvert? ????
Pak je pro vás online výuka ta nejlepší volba, nikdo vás nemusí VIDĚT a nikdo vás nemusí SLYŠET.

Najdeme spoustu výhod, kterými je online výuka vybavena, ale bohužel nic na světě není dokonalé. A jak se říká: „Vše má své plusy a mínusy.“ Pojďme si tedy připomenout i nevýhody online výuky.

Vzhledem k tomu, že školení probíhá online, mohou nastat TECHNICKÉ PROBLÉMY. Tyto problémy nejčastěji nastávají ve chvíli, kdy vaše připojení k internetu je příliš slabé.

Lektor s vámi komunikuje pomocí kamery a mikrofonu, ale bohužel ani tyto dvě vymoženosti moderní doby nenahradí OSOBNÍ KONTAKT.

Když si to tedy celé shrneme, online výuka má spoustu výhod, které jsou pro některé lidi rozhodujícími faktory. Ale jak jsem již zmiňovala, nic není dokonalé, tudíž i nedostatek osobního kontaktu může být pro někoho rozhodujícím faktorem. Veškeré naše webináře již přes rok uskutečňujeme v online prostředí. Neustále se v tomto prostředí zdokonalujeme, ať už díky neočekávaným problémům, které během webinářů nastanou, nebo díky vašim zpětným vazbám. Jsme si vědomi, že online výuka nemůže zcela nahradit výuku prezenční, ale děláme vše proto, aby se ji co nejvíce vyrovnala.

Teď už si stačí vybrat z naší nabídky školení: https://skoleni365.cz/statni-sprava/

Tak na viděnou online!

Adéla Randulová, Školení365.cz