Předpřipravené

Balíčky školení

Balíčky

Rádi byste proškolili své zaměstnance v určité oblasti, ale nemáte konkrétní představu o náplni daného kurzu? Chtěli byste si sami zvolit termín a místo konání školení? Potřebujete proškolit větší počet pracovníků v rámci Vaší firmy?

Máme pro Vás jednoduché řešení. Představujeme Vám předpřipravené balíčky školení pro profesní růst Vašich zaměstnanců.

Součástí každého balíčku je zpracování zpětné vazby s doporučením dalšího rozvoje.

Balíček školení šetří Vás čas i peníze. Pokud nenajdete školení dle Vašich představ, kontaktujte nás.

Aktuálně dostupné balíčky školení

MS Excel v každodenní praxi - základní kurz

Na praktických příkladech Vás naučíme, jak efektivně zvládat práci v MS Excel. Provedeme Vás od úplných základů (vytvoření tabulky s výpočty), přes pokročilejší práci (vytváření vzorců a funkcí, práce s více listy).

19 900 Kč

Vzděláváním to nekončí

Se vzdělanými zaměstnanci stojí a padá prosperita každé firmy, ale bez stmeleného a přátelského kolektivu to také nejde. Zažijte se svým týmem nezapomenutelnou teambuildingovou akci, která vás sblíží! Ať už si budete chtít zasportovat, nebo odpočinout, my vše naplánujeme a připravíme. Propojte příjemné s užitečným.

• kreativní aktivity
  • večerní zábava
  • wellness odpočinek
  • adrenalin a sport