RNDr. Ing. Eva Urbanová, Ph.D., MBA

RNDr. Ing. Eva Urbanová, Ph.D., MBA, odborná lektorka na téma spisové služby, datových schránek a správního řádu. Mnoho let pracovala jako odborná referentka Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Středočeského kraje a metodička spisové služby a datových schránek. V současné době se specializuje na vedení spisové služby ve školách.

Pravidelně publikuje ve výše uvedených oblastech. Má pedagogické, přírodovědné a manažerské vzdělání. Byla lektorkou projektu vzdělávání „eGovernment ve Středočeském kraji“ a garantem oblasti elektronická spisová služba v rámci pracovní skupiny projektu „Rozvoj eGovernmentu ve Středočeském kraji“.

Účastníci školení oceňují pozitivní přístup paní lektorky, její odbornost, srozumitelnost výkladu a uvádění příkladů praxe. Kurzy vede vždy zajímavou a přínosnou formou s důrazem na individuální potřeby jednotlivých účastníků.