Hospodaření s majetkem obce

Kurz Vás seznámí s platnou legislativou pro danou agendu a zákonnými povinnostmi v oblasti hospodaření s majetkem obcí a procedurálními postupy při dispozicích s majetkem obce. Součástí semináře jsou legislativní změny, praktické poznatky, příklady z praxe a odpovědi na dotazy.

Akreditace MV ČR: AK/PV-184/2023 a AK/VE-97/2023.

WEBINÁŘ

1 990 Kčbez DPH

Rezervovat

Detail školení

• úředníkům a vedoucím úředníkům, kteří vykonávají agendu na úseku hospodaření s majetkem obce.

• Základní principy hospodaření s majetkem obce
  • Majetek obcí a jeho možné třídění
  • Správa obecního majetku
  • Povinnosti při hospodaření s obecním majetkem