Dotace - Podnikové vzdělávání zaměstnanců

17.03.2023

Chcete odborně vzdělávat a rozvíjet své zaměstnance? Získejte dotaci až 6 mil. Kč z Operačního programu Zaměstnanost. Dotační výzva č. 47 – Podnikové vzdělávání, která je součástí operačního programu Zaměstnanost, přináší peníze na rozvoj dalšího profesního vzdělávání zaměstnanců v dlouhodobém horizontu až 24 měsíců. Neváhejte a zažádejte si o dotaci na vzdělávání zaměstnanců!

Dotace ve stručných bodech:

• Příjem žádostí: do 16. 6. 2023.
  • Na co lze čerpat: další profesní vzdělávání zaměstnanců.
  • Výše dotace: 1 až 6 milionů Kč.
  • Výše podpory: 76,735 % až 95 %.
  • Kdo může dotaci čerpat: obchodní korporace (obchodní společnosti, družstva), státní podniky a organizace, OSVČ a další v rámci celé ČR.

Dotaci je možné využít na další profesní vzdělávání zaměstnanců – měkké a manažerské dovednosti, jazykové vzdělávání, technické a další odborné vzdělávání.

Zaujala Vás tato možnost financování vzdělávání zaměstnanců? Rádi Vám sestavíme vzdělávací plán ušitý na míru Vaší společnosti a pomůžeme Vám se získáním samotné dotace.

Pro více informací kontaktujte: Ing. Jan Dubšík, jdubsik@skoleni365.cz, +420 733 715 123

Těšíme se na spolupráci.

Tým Školení365.cz