PODZIMNÍ NOVINKY II

25.08.2022

V tomto článku pokračujeme v představování nových témat seminářů pro úředníky územně samosprávných celků pro druhé pololetí tohoto roku. Témata jsou akreditovány Ministerstvem vnitra ČR.

•  Kontrola hospodaření orgánů veřejné správy

Seminář seznamuje s platnou právní úpravou a postupem zjišťování, zda jsou finanční a majetkové operace v souladu s právními předpisy. Je určen kontrolorům, interním auditorům, pracovníkům finančních, majetkových a dalších útvarů v orgánech veřejné správy.

Lektorkou kurzu není nikdo jiný, než Ing. Miroslava Pýchová, kontrolorka s dlouholetou praxí v oblasti kontroly na místě, mj. 17 let v odboru kontroly Ministerstva financí, účastnice připomínkového řízení k návrhu kontrolního řádu. V letech 2014 až 2020 byla konzultantkou Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj Poslanecké sněmovny k novelám zákonů, mj. rozpočtových pravidel.

Školení se bude konat pouze v termínu 4. 10. 2022.

• Doručování písemností ve státní správě a samosprávě

Cílem semináře je obeznámit úředníky státní správy a samosprávy o správných postupech při doručování písemnosti a rovněž upozornit na nejčastější chyby při doručování, které mohou mít za následek procesní pochybení.

Lektoruje PhDr. Marek Hejduk, LL. M., MBA, vedoucí oddělení právního odboru správních agend městského úřadu. Působil jako tiskový mluvčí na Správě základních registrů. Autor odborných článků z oblasti e-Governmentu a veřejné správy, zkušený a velmi dobře hodnocený lektor.

Termín školení připravujeme.

Rezervujte si včas své místo na https://skoleni365.cz/statni-sprava

Tak na viděnou na školení!

Tým Školení365.cz