ŠIJEME ŠKOLENÍ NA MÍRU

01.09.2022

U nás se nemusíte vázat pouze na zveřejněné termíny, nebo vypsaná témata. Rádi Vám vypracujeme školení na míru pro Vaši firmu, nebo úřad. Ani to nemusí být školení z naší standardní nabídky, ale můžeme ho sestavit dle Vašich požadavků

Ve spolupráci s Vámi provedeme analýzu vzdělávacích potřeb a stanovíme cíle programu. Zjistíme aktuální znalosti a dovednosti cílové skupiny se zaměřením na stanovení rozdílu mezi jejich současnou a požadovanou úrovní.

Na základě zjištěných požadavků a cílů pro Vás vybereme vhodného lektora. Spolupracujeme s opravdovými experty v oboru, což je zárukou kvalitního a v praxi využitelného vzdělávacího kurzu.

Zajistíme vhodnou lokalitu pro konání akce, nebo přijedeme až za Vámi. Samozřejmostí je dodání studijních materiálů a dalších potřeb v té nejvyšší kvalitě.

Po konání školení Vám zpracujeme zpětnou vazbu s doporučením dalšího rozvoje.

Díky našim bohatým zkušenostem Vám připravíme přesně takové školení, které Váš tým zdokonalí v daném oboru!

Teď už nás stačí pouze kontaktovat na poptávkovém formuláři: https://skoleni365.cz/poptavka

A pokud si nevíte rady, jsme tady pro Vás na: +420 733 715 123, nebo +420 704 055 641.

Tým Školení365.cz