Jarní novinky ve vzdělávání

20.04.2023

Jaro je v plném proudu a my bychom Vám rádi představili naše nová témata školení seminářů pro vedoucí úředníky a úředníky územně samosprávných celků. Všechna tato školení jsou akreditována Ministerstvem vnitra České republiky.

Malá ochutnávka nově přidaných webinářů a krátké představení nových lektorů do našeho týmu:

Jak efektivně pracovat s datovou schránkou

Webinář je určen k seznámení s problematikou elektronické komunikace prostřednictvím datové schránky, která je povinná pro všechny podnikající a ostatní subjekty od 1. 1. 2023.

Školením Vás bude provázet RNDr. Ing. Eva Urbanová, Ph.D., MBA, která je odborná lektorka na téma spisové služby, datových schránek a správního řádu. V současné době se specializuje na vedení spisové služby ve školách.

Webinář bude probíhat ve čtvrtek 11. 5. 2023, on-line od 9 do 14 hodin.

Vidimace a legalizace – aktuality a novinky

Rádi by jste věděli, zda Vámi ověřené opisy nebo kopie se shoduji s předloženou listinou? Tento webinář Vám umožní mít přehled v aktuální právní úpravě co se týče problematiky vidimace a legalizace.

Touto problematikou Vás bude provázet paní lektorka Mgr. Jana Včeláková, dlouholetý zaměstnanec krajského úřadu v oblasti státního občanství, matrik a vidimace a legalizace, od roku 2005 působí jako lektorka.

Webinář bude probíhat v úterý 23. 5. 2023, on-line od 9 do 13 hodin.

Veřejnosprávní kontrola – protokol o kontrole a popis kontrolních zjištění

Pojďte se seznámit s procesem kontroly od samého začátku přípravy až po její ukončení. Školení bude také zaměřeno na obsah protokolu o kontrole a způsobu zpracování kontrolních zjištění skrze aktuální modelové příklady z praxe.

Lektorem webináře bude Ing. Bc. Michal Sklenář, ředitel Odboru kontrolních činností v Ministerstvu pro místní rozvoj a externí pedagog. V minulosti působil v Úřadu vlády České republiky jako vedoucí Oddělení kontroly a v Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR na pozici garanta kontrol a zástupce vedoucího oddělení.

Webinář bude probíhat v úterý 23. 5. 2023, on-line od 9 do 13 hodin.

Rezervujte si včas místo na našem školení a doufáme, že se brzy uvidíme on-line.

Tak na viděnou!

Tým Školení365.cz