PODZIMNÍ NOVINKY I

16.08.2022

Závěrem léta bychom Vám rádi postupně představili nová témata seminářů pro úředníky a vedoucí úředníky územně samosprávných celků, jejichž termíny jsme vypsali pro druhé pololetí tohoto roku. Všechny kurzy jsou ke dni konání školení akreditovány Ministerstvem vnitra České republiky. Pojďme si novinky představit.

• Domovní čísla a RUIAN – webinář

Kurz je určen úředníkům, kteří jsou pověřeni výkonem agendy na úseku územní identifikace a přidělování domovních čísel.

Školením Vás provede Ing. Bc. Ivana Kotrčová, která působí jako vedoucí odboru správní agendy. Zkušená a oblíbená lektorka, odbornice s dlouholetými praktickými zkušenostmi s činnostmi obecních úřadů na úseku správních činností, vnitřní správy a spisové služby.

Kurzu se můžete zúčastnit v termínu 8. 9. 2022 a 1. 12. 2022.

• Ochrana soukromí a osobních údajů versus právo na informace, jak se bránit zneužívání práv

V rámci tohoto semináře se dozvíte odpovědi mj. na tyto otázky: Jak je to s poskytováním informací o platech podle nejnovější judikatury? Brání něco poskytování záznamů ze zasedání zastupitelstev obcí? Je možné na zasedání zastupitelstev sdělovat a nahrávat osobní údaje? Dá se nějak bránit zneužívání práva na informace ze strany veřejnosti a zneužívání práva na přístup k osobním údajům (např. na poskytnutí kopií)?

Lektorem kurzu je JUDr. Miloš Tuháček, spoluautor komentáře k zákonu o svobodném přístupu k informacím.

Školení se bude konat v termínu 22. 9. 2022 a 24. 11. 2022.

Koukněte na naši aktuální nabídku a vyberte si svůj kurz ještě dnes na https://skoleni365.cz/statni-sprava

Tým Školení365.cz